30
stycznia
2017

Branża kompozytów wiosną w Expo Silesia!

 

Expo Silesia
zaprasza do udziału premierowym wydarzeniu poświęconym kompozytom - Salonie Technologii i Materiałów Kompozytowych KOMPOZYTmeeting, które odbędzie się w dniach 28 lutego - 2 marca 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu. KOMPOZYTmeeting to doskonała okazja do przedstawienia produktów, pozyskania nowych kontraktów, a także do zapoznania się tematyką branży kompozytów. W ramach targów zaprezentują się firmy, organizacje, instytucje oraz wydawnictwa specjalistyczne związane z produkcją i zastosowaniem materiałów kompozytowych.
Premierowa edycja salonu odbędzie się w ramach Targów Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting - targom poświęconym innowacyjnym technologiom  i rozwiązaniom przemysłowym, których zakres tematyczny będzie się skupiał wokół najistotniejszych sektorów przemysłu takich jak:cięcie, szlifowanie, wykrawanie, lutowanie i zgrzewanie, technologie pomiarowe, hydraulika, automatyka i pneumatyka oraz właśnie kompozyty.
 
Poszukujesz nowych możliwości? KOMPOZYTmeeting są dla Ciebie!
Utrzymane w formule B2B wydarzenie daje możliwość spotkania w jednym miejscu dyrektorów technicznych i wykonawczych, kadry zarządzającej i inżynierskiej w zakładach przemysłowych, a także specjalistów, techników oraz pracowników naukowych.
Podczas premierowej edycji uruchomiona zostanie Specjalna Strefa Pokazowa przeznaczona dla maszyn i urządzeń do produkcji materiałów kompozytowych. Taka strefa to nie tylko większa przestrzeń ekspozycyjna, ale także możliwość pokazania maszyn i urządzeń w ruchu.
 
Dobre targi. Wielki rynek.
Aglomeracja śląska to największy rynek przemysłowy w Polsce - to nasz niezaprzeczalny atut. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji dużych specjalistycznych targów branżowych.To właśnie w Expo Silesia z dużym sukcesem organizowane są Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX oraz Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING.Świetna infrastruktura drogowa zapewnia łatwą dostępność naszych obiektów targowych dla olbrzymiej liczby potencjalnych klientów – 8 milionów konsumentów w zasięgu godziny jazdy samochodem. Naszą kampaniępromocyjną kierujemy do precyzyjnie wyselekcjonowanejgrupyfirmiosób z branży kompozytów,którewykorzystują tą technologię wswojejpracy.
 
Podczas KOMPOZYTmeeting nie zabraknie licznych spotkań i wydarzeń o charakterze seminaryjno-konferencyjnym związanych z branżą. Jednym z takich wydarzeń będzie Seminarium pt:. „Materiały kompozytowe w przemyśle" organizowane wspólnie z Wydziałem Inżynierii Materiałowej i Metalurgii Politechniki Śląskiej oraz Polskim Towarzystwem Materiałów Kompozytowych. Zarówno sama wystawa jak również jej część merytoryczna będzie znakomitą okazjądonawiązania licznych kontaktówbiznesowychzprofesjonalnąpublicznością, do wymianypoglądówidoświadczeń, a także do zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w branży.
 
Naszym Wystawcom, Gościom, Klientom i Kontrahentom oddajemy do dyspozycji nowoczesny i klimatyzowany pawilon z pełnym zapleczem technicznym, pozwalającym na elastyczną aranżację przestrzeni wystawienniczej. Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie www.kompozytmeeting.pl lub kontaktując się z nami bezpośrednio: tel. +48 32 78 87 506, kom. +48 510 031 732, e-mail: wioletta.blonska@exposilesia.pl
 
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁTWORZENIA NASZEGO WYDARZENIA.
Dołączone pliki: