01
grudnia
2016

FUNDUSZE UNIJNE DLA FIRM - spotkanie 7 grudnia 2016

 

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza na konferencję "FUNDUSZE UNIJNE DLA FIRM"

Data: 7.12.2016 r.

Miejsce: Hotel ANGELO, Katowice, ul. Sokolska 24

Czas trwania: 9.00 – 14.00

 

Myślisz o rozwoju swoim i swojej firmy?

Szukasz wsparcia finansowego?

Poszukujesz terenów inwestycyjnych lub partnerów zagranicznych?

 

Weź udział w interesujących WYKŁADACH z zakresu współpracy nauki i biznesu, przedsiębiorczości i oferty Programu Regionalnego dla firm.

Wypracuj pomysły na innowacje w swoim przedsiębiorstwie lub dowiedz się jak pozyskać środki z Programów Ramowych oraz Instrumentów Finansowych UE w ramach dedykowanych WARSZTATÓW.

 

W ramach Strefy Rozmów:

- ZAPYTAJ O WSPARCIE UNIJNE U ŹRÓDŁA;

- SKONSULTUJ POMYSŁ NA ROZWÓJ;

- NAWIĄŻ WSPÓŁPRACĘ BADAWCZĄ;

- ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ Z PARTNERAMI ZAGRANICZNYMI;

- POZNAJ OFERTĘ TERENÓW INWESTYCYJNYCH;

- ZAŁÓŻ PODPIS ELEKTRONICZNY.

 

Do współpracy zapraszamy Partnerów Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości – Instytucje wdrażające Programy Ramowe, Ogólnopolskie oraz Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego w częściach poświęconych wspieraniu rozwoju sektora MŚP oraz firm dużych, a także  Centra Innowacji Uczelni Województwa Śląskiego.

 

Udział w konferencji i towarzyszących jej warsztatach jest bezpłatny. Prosimy o dokonywanie rejestracji udziału na www.scp-slask.pl .

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Szczegółowych informacji w imieniu Organizatora udzielają pracownicy Wydziału informacji i Promocji ŚCP: Adriana Witkowska – Konieczny: adriana.witkowska@scp-slask.pl; Krzysztof Winter: krzysztof.winter@scp-slask.pl; Jarosław Ziewiec: jaroslaw.ziewiec@scp-slask.pl. Tel.: (32)743 91 71, (32)743 91 77.

 

Konferencja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej -  Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

 

Dołączone pliki: