22
maja
2023

III Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej & EXPO

 

III Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej & EXPO


Mieliśmy przyjemność być Patronem Strategicznym III Międzynarodowego Forum Czystości Technicznej & EXPO, organizowanego przez członka naszego klastra, Technical Cleanliness Association "Parts4Assembly”, które odbyło się w dniach 18-19 maja 2023 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu.

Były to dwa dni pełne prezentacji najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań, ale przede wszystkim unikalna okazja do zdobycia cennego know-how od ekspertów na podstawie już zrealizowanych projektów.

Program Wydarzenia:
28 Prezentacji Technicznych: Dostęp do bogatej gamy prezentacji, które przybliżyły najnowsze trendy i rozwiązania w dziedzinie czystości technicznej.
5 Warsztatów/Case Study: Uczestnictwo w warsztatach pozwoliło na praktyczne zapoznanie się z tematami i zadaniami związanymi z czystością techniczną.
24 Stoiska Wystawców: Była to doskonała okazja do zobaczenia i zapoznania się z najnowszymi maszynami i urządzeniami, które mają kluczowe znaczenie w branżach samochodowej i lotniczej.

Czystość techniczna komponentów zgodnie z wymaganiami norm VDA 19 i ISO 16232 to obecnie jeden z najważniejszych tematów w firmach produkujących części dla branży samochodowej i lotniczej.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wydarzeniu.

https://technical-cleanliness-forum.com/agenda-3/

Galeria:

Dołączone pliki: