28
marca
2024

IV Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej & EXPO. Śląski Klaster Lotniczy Patronem Strategicznym

 

Z dumą ogłaszamy, że Śląski Klaster Lotniczy jest Patronem Strategicznym IV Międzynarodowego Forum Czystości Technicznej & EXPO, które odbędzie się w dniach 16-17 maja 2024 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu.

Organizatorem tego wydarzenia jest Technical Cleanliness Association "Parts4Assembly".


Forum będzie niezrównaną platformą dla producentów z różnych sektorów, takich jak branża samochodowa, lotnicza, elektroniczna, optyczna oraz medyczna, którzy borykają się z wyzwaniem spełnienia surowych wymagań dotyczących czystości technicznej w procesie produkcji.

Czystość techniczna to znacznie więcej niż tylko standardowe praktyki czyszczenia. To kompleksowy system, który obejmuje wszelkie procesy zachodzące w zakładach produkcyjnych, poczynając od obróbki mechanicznej, przez logistykę, aż po ludzi i infrastrukturę. Jeśli Twoje produkty podlegają wymaganiom norm VDA 19 czy ISO 16232, to Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej & EXPO jest miejscem, gdzie warto być.

Nowością tegorocznego Forum będą trzy nowe panele, skupiające się na najbardziej aktualnych kwestiach:

 - Czystość techniczna w elektromobilności: ELECTROMOBILITY NOW
 - Czystość techniczna w szeroko pojętej gospodarce wodorowej: HYDROGENE FUTURE
 - Warsztaty Czystości Technicznej prowadzone przez Klastry


To wyjątkowa okazja do dzielenia się swoimi doświadczeniami i wskazówkami dotyczącymi utrzymania wysokich standardów czystości technicznej w procesie produkcyjnym.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które będzie nie tylko źródłem wartościowej wiedzy, ale również doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Zapraszamy na jedyne takie wydarzenie w Polsce!

https://technical-cleanliness-forum.com/

Dołączone pliki: