14
stycznia
2020

Konferencja "Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych" - Kraków, 18 lutego 2020r.

 

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom, jakie stawia nowoczesna produkcja, osoby zajmujące się Utrzymanie Ruchu codziennie mierzą się z szerokim spectrum zadań: od efektywności i ciągłości produkcji, poprzez utrzymanie maszyn, ocenę, diagnostykę i profilaktykę, po bezpieczeństwo ludzi i środowiska oraz jakość produktów.

UR to proces ciągły, który wymaga opracowania właściwych strategii i narzędzi. Nie mogą być one stałe – powinny być na bieżąco analizowane i modyfikowane, by zapewnić  efektywne i bezpieczne funkcjonowanie zakładu produkcyjnego. Stąd oprócz dużego doświadczenia, równie istotne jest najnowsze know-how. Właśnie takie dostarczamy podczas Konferencji Technicznej z zakresu niezawodności i utrzymania ruchu.

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w konferencji "Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych", której Śląski Klaster Lotniczy jest patronem honorowym!

Szczegóły wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy: http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/utrzymanie-ruchu-luty-2020-krakow/

Dołączone pliki: