20
lipca
2015

KONKURSY GRANTOWE: 20 000 Euro na start !

 

KONKURSY GRANTOWE: 20 000 Euro na start !

 

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (DARR S.A.) działając w partnerstwie z Wrocławskim Centrum Badań EIT+ zaprasza do udziału w konkursach grantowych realizowanych w ramach projektu Climate-KIC.

 

Poszukujemy pomysłodawców działających w następujących obszarach tematycznym: ochrona środowiska, odnawialne źródła energii, biotechnologia, ekologiczna produkcja żywności, chemia środowiska, zrównoważony rozwój, ochrona klimatu oraz dziedziny pokrewne.

 

W ramach projektu Climate-KIC realizujemy dwie inicjatywy:

 

  1. ClimateLaunchpad: Największy europejski konkurs dla wczesnych pomysłów biznesowych (na etapie koncepcyjnym lub wczesnym etapie wdrożeniowym) z nagrodą 10 000 Euro. Finał konkursu odbędzie się we wrześniu w Amsterdamie.

Więcej informacji na stronie: http://www.darr.pl/pl/projekty-trwajace/climate-kic/konkurs-clean-launch-pad.html

 

  1. Acceleration Program: Program grantowy dla pomysłodawców oraz start-upów z całkowitą pulą grantów na etapie krajowym na poziomie:  40 000 Euro. Ponadto finalista programu otrzyma możliwość udziału w Venture Competition,który odbędzie się w październiku w Birmingham (Wielka Brytania) w trakcie Festiwalu Innowacji. W zeszłorocznej edycji, 12 finalistów Venture Competition walczyło o nagrodę główną w wysokości 100 tys. EUR.

Więcej informacji na stronie: http://www.darr.pl/pl/projekty-trwajace/climate-kic.html

 

Nasze inicjatywy skierowane są do: osób fizycznych, studentów, absolwentów, pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych, firm prywatnych(funkcjonujących na rynku nie dłużej niż 3 lata), zespołów badawczych, fundacji, stowarzyszeń.

 

Szczegóły i kontakt:

 

Katarzyna Szymańska-Witek

------------------------------------------------------------

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Szczawieńska 2, 58-310 Szczawno Zdrój
T: 74 648 04 29

M: 609 600 953
F:  74 648 04 17

e-mail:  katarzyna.szymanska@darr.pl

 

 

 

Dołączone pliki: