21
listopada
2016

Nowe trendy i wyzwania dla branży motoryzacyjnej i lotniczej

 

Na dzień dzisiejszy innowacyjność to kluczowy element dobrze funkcjonującego przedsiębiorstwa. IV Międzynarodowe Forum Innowacji "Nowe Technologi - Nowe Horyzonty", które odbywało się w dniach 17-18 listopada 2016 roku w Gliwicach to istotna impreza, która mocno wpisuje się w obecne trendy.

W ramach odbywającego się forum miał miejsce również panel dyskusyjny "Nowe trendy i wyzwania dla branży motoryzacyjnej i lotniczej", w którym czynny udział brał Wiceprezes Śląskiego Klastra Lotniczego - Jarosław Bulanda. Wśród zaproszonych do panelu gości znalazł się także Bartłomiej Płonka - Prezes Śląskie Centrum Naukowo-Technologiczne Przemysłu Lotniczego, Wojciech Szumiński - Wiceprezes oraz Główny Konstruktor i szef działu badawczo-rozwojowego Flytronic oraz Marcin Cieszyński - Kierownik Działu Inżynierii Produkcji General Motors Manufacturing Poland.

Podczas panelu poruszono wiele istotnych kwestii dotyczących obu dziedzin. Wskazano trendy takie jak np. zastosowanie materiałów lotniczych w branży motoryzacyjnej, jak i kierunki rozwoju. Podkreślono także, fakt iż tempo rozwoju staje się coraz szybsze.                           
 Fot. Archiwum Organizatora
Dołączone pliki: