03
grudnia
2017

Nowoczesne trendy w PR i Komunikacji

 

 

Czym jest PR i Komunikacja, chyba wyjaśniać nie trzeba. Oczywiście wiele w tych tematach, tego co subiektywne, ale nigdy nie należy lekceważyć konkretnych narzędzi oraz tempa w jakim w tej własnie branży one się zmieniają. Dlatego właśnie wybraliśmy się na I Ogólnopolską Konferencję Nowoczesnego PR i Komunikacji by zgłębić nieco tajników związanych z tym co w branży trendy.

Konferencja była intensywnym czasem w całości poświeconym najlepszym i sprawdzonym sposobom prowadzenia kampanii PR, budowania marki, sponsoringu, public relations w social media oraz komunikacji wewnętrznej. 

 

 

Wśród prelegentów usłyszeć można było:

  • Łukasz Majewski Communication Manager w Duckie Deck
  • Beata Tadla Dziennikarka radiowa i telewizyjna
  • Kamil Bolek Ekspert w zakresie wykorzystania influencerów w komunikacji marki
  • Monika Czaplicka Wobuzz – Monika „Kryzysowa Narzeczona” Czaplicka
  • Artur Jabłoński Specjalista w zakresie prowadzenia skutecznych kampanii w mediach społecznościowych
  • Justyna Bakalarska Dziennikarz, trener, specjalista ds. komunikacji i marketingu

Dowiedzieliśmy się trochę na temat jak wykorzystać social media do budowania wizerunku wraz z sprawdzonymi narzędziami. Czym jest marketing rekomendacji i jak wykrzystać jego potencjał. Czy faktycznie sytuacje kryzysowe muszą być kryzysowe, a jeśli nie to jak radzić sobie jeśli znajdziemy się w oku cyklonu. 

Wiemy również, że kluczem do sukcesu wystąpienia publicznego jest dobre przygotowanie, a częścią dbania o wizerunek jest skuteczna komunikacja i współpraca z dziennikarzami. Jeśli chcemy być usłyszani musi dać się poznać, czyli nie zapominajmy o komunikatach prasowych. O tym wszystkim i jeszcze kilku rzeczach zdążylismy usłyszeć w ciągu intensywnych wykładów i kuluarowych rozmów.

 

 

Dołączone pliki: