31
marca
2017

ŚKL wspomaga rozwój kompetencji menedżerskich

 

Motywowanie pracowników i budowanie zaangażowanego zespołu było mottem przewodnim pierwszych warsztatów z rozwijania kompetencji menedżerskich organizowanych przez Śląski Klaster Lotniczy.

Warsztaty poprowadzone były przez dwie doświadczone trenerki firmy Coachway - Wiesławę Serkowską oraz Agnieszkę Rajczuk-Szczepańską, które swoim doświadczeniem i charyzmatycznym podejściem sprawiły, iż czas uciekał w tempie błyskawicznym.

W trakcie dwudniowych warsztatów uczestnicy mogli zrozumieć istotę motywacji oraz poznać narzędzia skutecznego motywowania. Nie zabrakło teorii dotyczącej nowoczesnych koncepcji motywacyjnych, ani ich praktycznego zastosowania. W programie znalazło się także sporo na temat budowania efektywnego zespołu oraz automotywacji.

Warsztaty skupione były na żywym udziale uczestników, zorientowane głównie na praktyczne zajęcia, jak i twórczą wymianie dobrych praktyk oraz doświadczeń.

Już dziś zapraszamy na kolejne warsztaty, tym razem dotyczące SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI W ZARZĄDZANIU LUDŹMI, które odbędą się w dniach 11-12 maja 2017 r. Liczba miejsc jest ograniczona!

Galeria:

Dołączone pliki: