19
lipca
2023

Ślaski Klaster Lotniczy patronem honorowym Konferencji Technicznych

 

Ślaski Klaster Lotniczy patronem honorowym nadchodzących Konferencji Technicznych organizowanych przez Axon Media.


AxonMedia to znana i ceniona platforma, która od lat gromadzi specjalistów, ekspertów i pasjonatów z różnych dziedzin. Konferencje Techniczne to niepowtarzalna okazja do spotkań i wymiany doświadczeń z wybitnymi osobami z branży, a także do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami. Stawiają na wysoką jakość merytoryczną wydarzeń. Współpracują z renomowanymi ekspertami i liderami opinii, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dodatkowo, to doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów i budowania sieci profesjonalnych relacji.

Oferowane prezentacje, panele dyskusyjne i warsztaty gwarantują dogłębną analizę i rozmowę na tematy, które są dla Ciebie istotne. Spotykając się z innymi uczestnikami o podobnych zainteresowaniach, możesz wymienić się pomysłami, nawiązać współpracę czy znaleźć inspirujących partnerów biznesowych. To idealne środowisko dla networkingu i rozwoju firmy.


Najbliższe wydarzenie - 6 września 2023 r. Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych, na które serdecznie zapraszamy!

Aby uzyskać więcej informacji na temat konferencji oraz zarejestrować się na wybrane wydarzenie, zachęcamy do odwiedzenia strony  https://www.axonmedia.pl/konferencje/

Dołączone pliki: