16
listopada
2023

V ŚLĄSKIE DNI LOTNICTWA I DRONÓW

 


 "V Śląskie Dni Lotnictwa i Dronów – rozwój gospodarczy  i promocja Województwa Śląskiego poprzez  branżę lotniczą i  dronową",  to już kolejne spotkanie o tematyce lotniczej, nawiązujące do organizowanych wcześniej przez Śląski Klaster Lotniczy konferencji klastrowych, poświęconych bezzałogowym statkom powietrznym.

Przemysł lotniczy, ze szczególnym naciskiem na konstrukcję i produkcję bezzałogowych statków powietrznych, reprezentuje ogromny potencjał gospodarczy, wart zacieśniania współpracy. Zaangażowanie w obszarze BSP otwiera przed małymi i średnimi przedsiębiorstwami (MŚP) nowe perspektywy wzrostu, przyczyniając się jednocześnie do dynamicznego rozwoju gospodarczego Województwa Śląskiego.

Informujemy, że ruszyła rejestracja na prestiżową V edycję konferencji "Śląskie Dni Lotnictwa i Dronów", planowaną na 24 listopada 2023 r. Tegoroczne wydarzenie skupi się na tematyce "Rozwój gospodarczy Województwa Śląskiego dzięki branży dronowej" i będzie kontynuacją dyskusji rozpoczętych podczas poprzednich edycji.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tej ważnej branżowej dyskusji!

Zapisz się teraz, klikając w link https://app.evenea.pl/event/886506-3/

Więcej informacji https://5slaskiedni.aerosilesia.eu/#agenda

Transmisja online https://www.youtube.com/watch?v=kDGlGzwHogs

Niech tegoroczna konferencja stanie się areną inspirujących debat i prezentacji innowacyjnych pomysłów, przyczyniając się do dynamicznego rozwoju sektora lotniczego i branży dronowej w regionie.

Wydarzenie dofinansowane z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego. Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

Galeria:

Dołączone pliki: