11
kwietnia
2016

Wizyta Dyrektora Działu Gospodarczego Przedstawicielstwa Tajwanu w Śląskim Klastrze Lotniczym

 

W dniu 8 kwietnia 2016r. Śląski Klaster Lotniczy gościł u siebie Dyrektora Działu Gospodarczego Przedstawicielstwa Tajwanu w Polsce - Pana Chi Young Chena. Spotkanie miało na celu nawiązanie polsko-tajwańskich kontaktów biznesowych, które w przyszłości mamy nadzieję zaowocują podjęciem współpracy między podmiotami klastra a tajwańskimi przedsiębiorstwami.

Po spotkaniu w siedzibie Klastra Dyrektor Chi Young Chen gościł w Śląskim Centrum Naukowo-Technologicznym Przemysłu Lotniczego Sp. z o.o. w Czechowicach-Dziedzicach oraz Wytwórni Konstrukcji Kompozytowych Andrzej Papiorek w Jasienicy, gdzie bliżej zapoznał się z ofertą oraz specyfiką firm funkcjonujących w ramach Klastra. Dyrektor Chi Young Chen wyraził chęć podjęcia współpracy ze Śląskim Klastrem Lotniczym.

Dział Gospodarczy Przedstawicielstwa Tajwanu w Polsce zajmuje się promowaniem dwustronnych inwestycji i wymiany handlowej pomiędzy Tajwanem i Polską. Instytucja oferuje wsparcie firmom z Tajwanu pragnącym ulokować swą działalność na terenie Polski oraz dostarczamy szereg usług przedsiębiorcom z Polski zainteresowanym współpracą gospodarczą z Tajwanem.
Dołączone pliki: